Továbbra is veretlenül a megyei I. osztályban

A harmadik fordulót követően is megőrizte veretlenségét a megyei élvonalban szereplő felnőtt csapatunk.

Szombaton a Szentessel játszottunk megyei I. osztályú bajnokit, a szezon harmadik játéknapján. Részünkről a forgatókönyv az előzőekhez hasonló volt, igyekeztünk mielőbb vezetést szerezni. A számításba nem is csúszott hiba, a 6. percben Bürgés Balázs talált be, majd alig 5 perc múlva Koncz Adrián góljával már 2-0 volt az eredmény.

A védelem jól állta a sarat, az előnyt sikerült megőrizni, a fordulás után pedig növelni is. A második játékrészben még két vásárhelyi gól született, Bartyik Roland duplázott.

Rajtunk kívül másik három csapat is hibátlan, a Makó, a Szegedi VSE és a Bordány is megnyerte eddigi összes mérkőzését. Szeptember 8-án a Mórahalom ellen folytatódik számunkra a bajnokság.