4-1-ről fordítottunk a megyében

Izgalmas és igazán fordulatos meccset játszott Mórahalmon a HFC megyei csapata – a fiúk végül 5-4 arányban tudtak nyerni.

Az első félidő nem hozott tökéletes játékot, megvoltak ugyan a helyzetek és a lehetőségek, ezekből azonban nem igazán sikerült gólt szerezni – Sindel Roland ugyan eredményes volt, ám eközben a hazaiak háromszor is beköszöntek.

A fordulás után ráadásul tovább nőtt a hazaiak előnye, ám nem örülhettek sokáig. A negyedik góljukat követően ugyanis alig telt el 5 perc, már 4-3 volt az állás és a mieink továbbra is igyekeztek agresszíven letámadni, labdát szerezni és támadást vezetni. Ennek meg is lett az eredménye, Mohácsi és Selyem góljaival ugyanis a hajrában már 5-4 volt a javunkra, a végén pedig sikerült is megőrizni az eredményt és nagyot hajrázva megszerezni a három pontot.

Csongrád-Csanád megyei I. osztály, 6. forduló

Mórahalom VSE – Hódmezővásárhelyi FC 4-5 (3-1)

HFC: Kandó, Rau, Pacskó, Marton, Papp, Sindel, Selyem, Bartyik, Ugrai, Molnár, Mohácsi
Csere: Antal, Nagy
Edző: Vinnai István

Vásárhelyi gólszerzők: Mohácsi (2), Sindel, Selyem, Király (ög)

Nyilatkozat: „Az első félidőben kimaradtak a lehetőségeink. A másodikban viszont az agresszív letámadásos játékunk sikeres volt és megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.”