HFC U17: Gyengébb kezdés után magabiztos győzelem

A Kerekegyházi SE otthonában járt a hétvégén U17-es csapatunk. A fiúk 7-2-re tudtak nyerni.

Úgy tűnt, hogy vásárhelyi szempontból jól kezdődik a találkozó, Becsek Bendegúz góljával sikerült megszereznünk a vezetést, ám játékosunk megsérült, csere híján pedig 10 emberrel kellett folytatnunk a találkozót. A hazaiak nem sokkal később egyenlítettek, majd a játékrész derekán fordítani tudtak. Szerencsére a mieink sem estek kétségbe, a félidő végére ismét nálunk volt a vezetés.

A fordulás után pedig igyekeztünk nem átadni az irányítást és a helyet a kerekegyháziaknak, így magabiztos győzelem lett a találkozó vége, az első félidei sérülés és megbicsaklás ellenére is.

MLSZ U17 III. osztály, Dél-keleti csoport, 7. forduló

Kerekegyházi SE – Hódmezővásárhely 2-7 (2-3)

HFC: Ciortea, Pap, Karácsonyi, Borbás, Mucsi, Virágg, Papp, Tóth, Kurunczi, Becsek, Szőke
Edző: Dezső Ferenc

Vásárhelyi gólok: Papp (3), Virág (2), Becsek, Tóth

Nyilatkozat: „Megérkezésünk kicsit viszontagságosra sikerült és ez folytatódott a mérkőzésen is. Az előzetes papírforma szerint mi voltunk a mérkőzés esélyesei és az eredményre nézve úgy is néz ki hogy sima mérkőzés volt. De a 6. percben megszerzett vezetés után Becsek lesérült, nem tudta folytatni a mérkőzést, és így 10 emberre fogyatkoztunk mivel nem volt cserénk, 1-2 ember hanyagsága, illetve utazás miatt. Rövid időn belül  meg is fordította az egyébként szervezeten játszó ellenfelünk a mérkőzés eredményét. Ezúttal csapatunk eltökélten, foggal-körömmel küzdve, és jól játszva visszafordította a mi javunkra a mérkőzés eredményét, amelyért ezúttal csak gratulálni tudok a játékkosaimnak a megfelelő hozzáállásáért,és a győzelemhez! Szeretném felhívni a figyelmet még arra is, hogy a mérkőzést rendező egyesület megadta a mérkőzéshez szükséges  körülményeket, sőt annál talán többet is amelyhez, ezúton is szeretnék nekik gratulálni, és köszönetünket kifejezni. Jó lenne, ha a többi egyesület is ilyen hozzá állással volna az utánpótlás csapatainak mérkőzéséhez!”