Könnyedén vertük a sereghajtót

A hétvégén a megyei élvonalban szereplő felnőtt csapatunk az FK 1899 Szeged ellen lépett pályára. 5-2-re nyertük a találkozót.

Egészen kiválóan kezdődött a mérkőzés, hiszen a második percben már Bartyik Roland góljával vezettünk, alig félóra játék után pedig 3-0-ra ment csapatunk. Sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, így a félidő végére a különbség akár még ennél is tetemesebb lehetett volna.

A fordulás után viszont a hazaiaknak jött ki jobban a lépés, kihasználták figyelmetlenségünket és alig 10 perc alatt két gólt szereztek. Rendezni kellett a sorokat, de szerencsére ebben sem volt hiba, perceken belül sikerült visszaállítani a háromgólos különbséget és 5-2 arányban megnyerni a találkozót.

Reméljük, a lendület, ami az elmúlt meccseken jellemezte a csapatot továbbra is kitart.