Ismét gőzerővel zakatol az U19-es expressz a megyében

U19-es csapatunk nem kegyelmezett a Zsombónak. A fiatalok 14-1-re nyerték hétvégi meccsüket.

Ismét lendületet kapott a Hódmezővásárhelyi FC U19-es csapata. A Szentes elleni botlást igyekeztek javítani a mieink. Fiataljaink legutóbb a Zsombót fogadták és nem hagytak kérdést a pontok sorsát illetően.

10 perc sem telt el a találkozóból, de már 3 gólos volt a vásárhelyi előny.  Jakus Imre kezdte a gólgyártást, majd Mohácsi duplázott. A henger azonban nem pihent, a félidő végére már 8-0 volt az eredmény, a gólzápor pedig a fordulás után is kitartott.

A hajrában ugyan betaláltak a zsombói fiatalok, de addigra már tizennégynél tartottak a mieink.

A fiúk így továbbra is vezetik a tabellát, igaz a Szentes eggyel kevesebb mérkőzést játszott és csak két ponttal vannak mögöttünk.

Csongrád megyei U19-es bajnokság, 20. forduló

Hódmezővásárhelyi FC – Zsombó SE 14-1 (8-0)

HFC: Kekezovic, Bereczki, Faragó, Pap, Dér, Gaudi, Rostás, Mohácsi, Jakus, Kovács, Fehér
Csere: Grexák, Surján, Molnár, Árgyelán, Rákos, Szabó
Edző: Bacsa Zsolt, Vinnai István

ZsSE: Fábián, Kun, Mocsári, Goda, Masa, Szalai, Miálffy, Rescsik, Nagy, Gábor, Bányai
Edző: Miálffy Zsolt

Gólszerző: Mohácsi (4), Szabó (3), Pap (2), Rostás (2), Jakus, Árgyelán, Rákos illetve Mocsári