Győzelem Székkutason Mihálffy irányításával

A Csongrád megyei II. osztály 28. fordulójában a bajnokaspiráns HFC II. csapata ezúttal szomszédvári rangadón a Székkutas vendégeként lépett pályára.

0529_01_hirek

A Csongrád megyei II. osztály 28. fordulójában a bajnokaspiráns HFC II. csapata ezúttal szomszédvári rangadón a Székkutas vendégeként lépett pályára. A vásárhelyi fiatalok gyorsan mezőnyfölénybe kerültek, többet birtokolták a labdát és Dudás valamint Mihálffy góljaival megszerezték a vezetést.(0-2)
A második félidőben a pályán eluralkodtak az érzelmek, így Kovács Henrik és Bartyik Roland is a kiállítás sorsára jutott. A 75. percben egy védelmi hibát még Mihállfy váltott gólra kialakítva ezzel a végeredményt.(0-3)